Prihlásiť sa

Výsledky jednotlivých kôl

dátumnázov
29. 4. - 30. 4. 2023NSCC 1.kolo
27. 5. - 28. 5. 2023NSCC 2.kolo
24. 6. - 25. 6. 2023NSCC 3.kolo
9. 9. - 10. 9. 2023NSCC 4.kolo
30. 9. - 1. 10. 2023NSCC 5.kolo
21. 10. - 22. 10. 2023NSCC Finále

Priebežné výsledky disciplín v roku 2023

tým / Ranch Sorting #OPENpočet bodů
1. Klára Bubeníková (Ray Is Smart) - Dušan Nagy (Coco Chocolate)18
2. Lenka Svobodová (Sure Enough Blue) - Branislav Šablatúra (Bingo / SLR Safari Peptos )12
3. Barbora Bašová (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Branislav Šablatúra (Bingo / SLR Safari Peptos )10
4. Barbora Bašová (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Marie Kábelová (CMR Magic Easter)9
5. Branislav Šablatúra (Bingo / SLR Safari Peptos ) - Dušan Nagy (Coco Chocolate)9
6. Peter Dula (Sasi / Peptos Playmate 2013) - Dušan Nagy (Coco Chocolate)9
7. Peter Dula (Sasi / Peptos Playmate 2013) - Miloš Kábela (It’s Time To Skeet)9
8. Branislav Šablatúra (Katy / Silver Highbrow Pep ) - Zuzana Nerádová (JM Mega Matti)8
9. Barbora Bašová (Double Red Chilly) - Branislav Šablatúra (Bingo / SLR Safari Peptos )6
10. Lenka Svobodová (SK Rooster Secret) - Nela Vávrová (Sure Enough Blue)6
11. Václav Pubrdle (Safaris Magician) - Zuzana Nerádová (JM Mega Matti)6
12. Miloš Kábela (It’s Time To Skeet) - Marie Kábelová (CMR Magic Easter)6
13. Branislav Šablatúra (Katy / Silver Highbrow Pep ) - Dušan Nagy (Coco Chocolate)6
14. Barbora Bašová (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Miloš Kábela (It’s Time To Skeet)6
15. Dávid Groman (Pilar Playing For Me) - Miloš Kábela (It’s Time To Skeet)5
16. Branislav Šablatúra (Katy / Silver Highbrow Pep ) - Ivana Mitáčková (Hugo / Silver Stylish Oak)5
17. Matúš Breznický (Bit Guilty) - Zuzana Nerádová (JM Mega Matti)5
18. Peter Dula (Sasi / Peptos Playmate 2013) - Nela Vávrová (Sure Enough Blue)4
19. Barbora Bašová (Marlboro Hancock) - Miloš Kábela (It’s Time To Skeet)3
20. Dávid Groman (Pilar Playing For Me) - Leonie Pozsonyiová (Kam Angel Or Demon66)2
21. Marie Kábelová (CMR Magic Easter) - Ivana Mitáčková (Hugo / Silver Stylish Oak)2
22. Václav Pubrdle (Safaris Magician) - Branislav Šablatúra (Bingo / SLR Safari Peptos )1
tým / Ranch Sorting #6 LIMITEDpočet bodů
1. Miloš Kábela (It’s Time To Skeet) - Marie Kábelová (CMR Magic Easter)26
2. Mirka Sedláčková (BS Cheeky Dualittle) - Zuzana Nerádová (JM Mega Matti)16
3. Filip Šablatůra (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Vivien Kissová (Salah Abn Al Travis)15
4. Radek Pavlica (Swen / Silent Beauty SR) - Miloš Kábela (It’s Time To Skeet)12
5. Leonie Pozsonyiová (Kam Angel Or Demon66) - Bessina Hudcovičová (Abush)9
6. Vivien Kissová (Salah Abn Al Travis) - Bessina Hudcovičová (Abush)8
7. Petr Valenta (Safaris Little Monty) - Adis Koblihová (Drak)7
8. Zuzana Nerádová (JM Mega Matti) - Petra Dufková (RN Joe Striped Back)6
9. Petr Valenta (Safaris Little Monty) - Zuzana Nerádová (JM Mega Matti)6
10. Ester Basarabová (Tango Cherokee) - Marie Kábelová (CMR Magic Easter)6
11. Leonie Pozsonyiová (Kam Angel Or Demon66) - Fanni Blazsek (Double Red Chilly)5
12. Adéla Urbanová (Jac Hollywood Breeze) - Nikola Kosová (Princess of Rooster)5
13. Fanni Blazsek (Double Red Chilly) - Vivien Kissová (Salah Abn Al Travis)4
14. Leonie Pozsonyiová (Kam Angel Or Demon66) - Klára Bubeníková (Ray Is Smart)4
15. Petr Valenta (Safaris Little Monty) - Lucie Piškulová (Deena)3
16. Petr Valenta (Safaris Little Monty) - Radek Pavlica (Swen / Silent Beauty SR)3
17. Radek Pavlica (Swen / Silent Beauty SR) - Irena Plačková (HH Shining Gun)3
18. Karolína Bállková (Vanilla Boogie Bay) - Adéla Urbanová (Jac Hollywood Breeze)2
19. David Šmeidler (Rose / Whizards Dancin Rose) - Radek Pavlica (Swen / Silent Beauty SR)2
20. Bessina Hudcovičová (Abush) - Miha Cebek (Amareto)2
21. Lucie Piškulová (Deena) - Adis Koblihová (Drak)1
22. Leonie Pozsonyiová (Kam Angel Or Demon66) - Vivien Kissová (Salah Abn Al Travis)1
23. Andrej Ján Takáč (Kaki / My Exuisite Dreams ) - Radek Pavlica (Swen / Silent Beauty SR)1
tým / Team Penning #OPENpočet bodů
1. Peter Dula (Sasi / Peptos Playmate 2013) - Branislav Šablatúra (Bingo / SLR Safari Peptos ) - Dušan Nagy (Coco Chocolate)24
2. Peter Dula (Sasi / Peptos Playmate 2013) - Branislav Šablatúra (Sunny / SLR Sunny Peptos ) - Ivana Mitáčková (Hugo / Silver Stylish Oak)23
3. Branislav Šablatúra (Bingo / SLR Safari Peptos ) - Klára Bubeníková (Ray Is Smart) - Dušan Nagy (Coco Chocolate)17
4. Peter Dula (Sasi / Peptos Playmate 2013) - Branislav Šablatúra (Sunny / SLR Sunny Peptos ) - Dušan Nagy (Coco Chocolate)16
5. Peter Dula (Sasi / Peptos Playmate 2013) - Miloš Kábela (It’s Time To Skeet) - Marie Kábelová (CMR Magic Easter)10
6. Mirka Sedláčková (BS Cheeky Dualittle) - Ivana Mitáčková (Hugo / Silver Stylish Oak) - Zuzana Nerádová (JM Mega Matti)8
7. Václav Pubrdle (Holywood Chex) - Matúš Breznický (Bit Guilty) - Zuzana Nerádová (JM Mega Matti)5
8. Miloš Kábela (It’s Time To Skeet) - Marie Kábelová (CMR Magic Easter) - Ivana Mitáčková (Hugo / Silver Stylish Oak)5
9. Jan Vajda (Griso Lil Delmaso) - Gergö Múcska (Dash Easy Fame) - Mária Hořavová (Dv Stella Star)5
10. Zuzana Škarková (Pretty / Pretty O Rima) - David Šmeidler (Rose / Whizards Dancin Rose) - Bessina Hudcovičová (Abush)4
11. Dušan Parilla (HR Viki D Sanbars) - Dávid Groman (Koheilan Mózes) - Jan Vajda (Griso Lil Delmaso)4
12. Barbora Bašová (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Miloš Kábela (It’s Time To Skeet) - Marie Kábelová (CMR Magic Easter)4
13. Dávid Groman (Pilar Playing For Me) - Filip Šablatůra (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Branislav Šablatúra (Sunny / SLR Sunny Peptos )4
14. Václav Pubrdle (Safaris Magician) - Mirka Sedláčková (BS Cheeky Dualittle) - Zuzana Nerádová (JM Mega Matti)3
15. Hendrik Christoffel Steyn (Boonlight Red) - Bohumila Steyn Dufková (Itsgoodtobebadygirls) - Petra Dufková (RN Joe Striped Back)3
16. Branislav Šablatúra (Katy / Silver Highbrow Pep ) - Matúš Breznický (Bit Guilty) - Zuzana Nerádová (JM Mega Matti)3
17. Jan Vajda (Nubar Chic Olena) - Juraj Múcska (Rooster Little Peppy) - Gergö Múcska (Dash Easy Fame)2
18. Václav Pubrdle (Safaris Magician) - Matúš Breznický (Bit Guilty) - Zuzana Nerádová (JM Mega Matti)2
19. Mirka Sedláčková (BS Cheeky Dualittle) - Bessina Hudcovičová (Abush) - Zuzana Nerádová (JM Mega Matti)2
20. Mirka Sedláčková (BS Cheeky Dualittle) - Matúš Breznický (Bit Guilty) - Zuzana Nerádová (JM Mega Matti)1
21. Václav Pubrdle (Safaris Magician) - Miloš Kábela (It’s Time To Skeet) - Marie Kábelová (CMR Magic Easter)1
22. Karol Wiedermann (Milk My Cash) - Filip Šablatůra (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Branislav Šablatúra (Bingo / SLR Safari Peptos )1
tým / Team Penning #8 LIMITEDpočet bodů
1. Radek Pavlica (Swen / Silent Beauty SR) - Miloš Kábela (It’s Time To Skeet) - Marie Kábelová (CMR Magic Easter)26
2. David Šmeidler (Rose / Whizards Dancin Rose) - Radek Pavlica (Swen / Silent Beauty SR) - Robert Szalay (Šábi)18
3. Petr Valenta (Safaris Little Monty) - Radek Pavlica (Swen / Silent Beauty SR) - Adis Koblihová (Drak)11
4. Andrej Ján Takáč (Kaki / My Exuisite Dreams ) - Tamara Hočevar (Maestral) - Miha Cebek (Amareto)11
5. Petr Valenta (Safaris Little Monty) - Lucie Piškulová (Deena) - Adis Koblihová (Drak)10
6. Zuzana Nerádová (JM Mega Matti) - Veronika Šimová (Conversano Beletria) - Tatiana Cupanová (Malý Havran)10
7. Vivien Kissová (Salah Abn Al Travis) - Ester Basarabová (Tango Cherokee) - Klára Bubeníková (Ray Is Smart)6
8. Iveta Šedivá (Shock Time) - Vladimír Šedivý (Hurican Cash Hancock) - Adis Koblihová (Drak)5
9. Bessina Hudcovičová (Abush) - Veronika Šimová (Conversano Beletria) - Tatiana Cupanová (Malý Havran)5
10. Michaela Mihálka (Nebrasca) - Filip Šablatůra (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Richard Švec (Al Malik Al Muntazar )5
11. Petr Valenta (Safaris Little Monty) - Ivana Mitáčková (Hugo / Silver Stylish Oak) - Hana Urbancová (Thori Sak Chatan)4
12. David Šmeidler (Rose / Whizards Dancin Rose) - Radek Pavlica (Swen / Silent Beauty SR) - Lucie Piškulová (Deena)4
13. Karolína Bállková (Vanilla Boogie Bay) - Ema Koutenská (Wespazjan) - Adéla Matoušková (Nice Shiner Pooch)4
14. Andrej Ján Takáč (Kaki / My Exuisite Dreams ) - Radek Pavlica (Swen / Silent Beauty SR) - Miha Cebek (Amareto)4
15. Filip Šablatůra (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Matúš Šablatůra (Katy / Silver Highbrow Pep ) - Branislav Šablatúra (Bingo / SLR Safari Peptos )3
16. Karol Wiedermann (Milk My Cash) - Michaela Mihálka (Nebrasca) - Richard Švec (Al Malik Al Muntazar )3
17. Václav Pubrdle (Safaris Magician) - Adriana Privara (Sun Hearth Forever) - Radek Pavlica (Swen / Silent Beauty SR)3
18. Zuzana Škarková (Pretty / Pretty O Rima) - David Šmeidler (Rose / Whizards Dancin Rose) - Radek Pavlica (Swen / Silent Beauty SR)3
19. Richard Švec (Al Malik Al Muntazar ) - Veronika Šimová (Conversano Beletria) - Tatiana Cupanová (Malý Havran)3
20. Andrej Ján Takáč (Kaki / My Exuisite Dreams ) - Radek Pavlica (Swen / Silent Beauty SR) - Irena Plačková (HH Shining Gun)2
21. Václav Pubrdle (Safaris Magician) - Michaela Mihálka (Al Malik Al Muntazar ) - Richard Švec (Nebrasca)2
22. Leonie Pozsonyiová (Kam Angel Or Demon66) - Filip Šablatůra (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Vivien Kissová (Salah Abn Al Travis)2
23. Filip Šablatůra (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Matúš Šablatůra (Katy / Silver Highbrow Pep ) - Branislav Šablatúra (Sunny / SLR Sunny Peptos )1
24. Karol Wiedermann jun. (Johny) - Filip Šablatůra (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Branislav Šablatúra (Katy / Silver Highbrow Pep )1
25. Adriana Privara (Sun Hearth Forever) - Filip Šablatůra (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Branislav Šablatúra (Bingo / SLR Safari Peptos )1
tým / 3Man2Gates #OPENpočet bodů
1. Peter Dula (Sasi / Peptos Playmate 2013) - Branislav Šablatúra (Sunny / SLR Sunny Peptos ) - Ivana Mitáčková (Hugo / Silver Stylish Oak)24
2. Barbora Bašová (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Klára Bubeníková (Ray Is Smart) - Dušan Nagy (Coco Chocolate)16
3. Barbora Bašová (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Branislav Šablatúra (Bingo / SLR Safari Peptos ) - Dušan Nagy (Coco Chocolate)15
4. Klára Bubeníková (Ray Is Smart) - Ivana Mitáčková (Hugo / Silver Stylish Oak) - Dušan Nagy (Coco Chocolate)11
5. Branislav Šablatúra (Bingo / SLR Safari Peptos ) - Klára Bubeníková (Ray Is Smart) - Dušan Nagy (Coco Chocolate)9
6. Miloš Kábela (It’s Time To Skeet) - Marie Kábelová (CMR Magic Easter) - Ivana Mitáčková (Hugo / Silver Stylish Oak)9
7. Peter Dula (Sasi / Peptos Playmate 2013) - Miloš Kábela (It’s Time To Skeet) - Marie Kábelová (CMR Magic Easter)8
8. Peter Dula (Sasi / Peptos Playmate 2013) - Branislav Šablatúra (Bingo / SLR Safari Peptos ) - Dušan Nagy (Coco Chocolate)8
9. Barbora Bašová (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Miloš Kábela (It’s Time To Skeet) - Marie Kábelová (CMR Magic Easter)7
10. Dávid Groman (Koheilan Mózes) - Barbora Bašová (Sunny / SLR Sunny Peptos ) - Bessina Hudcovičová (Abush)6
11. Peter Dula (Sasi / Peptos Playmate 2013) - Branislav Šablatúra (Sunny / SLR Sunny Peptos ) - Dušan Nagy (Coco Chocolate)6
12. Václav Pubrdle (Holywood Chex) - Klára Bubeníková (Ray Is Smart) - Matúš Breznický (Bit Guilty)5
13. Václav Pubrdle (Holywood Chex) - Klára Bubeníková (Ray Is Smart) - Ivana Mitáčková (Hugo / Silver Stylish Oak)4
14. Lenka Svobodová (Sure Enough Blue) - Petra Straková (Vanilla Boogie Bay) - Nela Vávrová (March Malinka Nucha)4
15. Barbora Bašová (Double Red Chilly) - Branislav Šablatúra (Bingo / SLR Safari Peptos ) - Miloš Kábela (It’s Time To Skeet)4
16. Branislav Šablatúra (Katy / Silver Highbrow Pep ) - Bessina Hudcovičová (Abush) - Robert Szalay (Šábi)3
17. Václav Pubrdle (Safaris Magician) - Matúš Breznický (Bit Guilty) - Dušan Nagy (Coco Chocolate)2
18. Ivana Mitáčková (Hugo / Silver Stylish Oak) - Matúš Breznický (Bit Guilty) - Zuzana Nerádová (JM Mega Matti)2
19. Barbora Bašová (Bingo / SLR Safari Peptos ) - Filip Šablatůra (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Branislav Šablatúra (Sunny / SLR Sunny Peptos )2
20. Mirka Sedláčková (BS Cheeky Dualittle) - Ivana Mitáčková (Hugo / Silver Stylish Oak) - Zuzana Nerádová (JM Mega Matti)1
21. Petra Straková (Ladybird From Hollywood ) - Hendrik Christoffel Steyn (Boonlight Red) - Bohumila Steyn Dufková (Itsgoodtobebadygirls)1
tým / 3Man2Gates #8 LIMITEDpočet bodů
1. Radek Pavlica (Swen / Silent Beauty SR) - Miloš Kábela (It’s Time To Skeet) - Marie Kábelová (CMR Magic Easter)23
2. Petr Valenta (Safaris Little Monty) - Lucie Piškulová (Deena) - Adis Koblihová (Drak)18
3. Leonie Pozsonyiová (Kam Angel Or Demon66) - Fanni Blazsek (Double Red Chilly) - Barbora Bašová (Čiko / SLR Peptos Cutterbar)12
4. Alexandra Repiská (Marlboro Hancock) - Klára Bubeníková (Ray Is Smart) - Monika Komosná (Zydanee)10
5. Leonie Pozsonyiová (Kam Angel Or Demon66) - Fanni Blazsek (Double Red Chilly) - Vivien Kissová (Salah Abn Al Travis)10
6. Petr Valenta (Safaris Little Monty) - Radek Pavlica (Swen / Silent Beauty SR) - Adis Koblihová (Drak)10
7. Michaela Mihálka (Al Malik Al Muntazar ) - Filip Šablatůra (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Richard Švec (Nebrasca)7
8. Leonie Pozsonyiová (Kam Angel Or Demon66) - Filip Šablatůra (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Branislav Šablatúra (Sunny / SLR Sunny Peptos )7
9. Leonie Pozsonyiová (Kam Angel Or Demon66) - Filip Šablatůra (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Dušan Nagy (Coco Chocolate)5
10. Julie Pravdová (SK Rooster Secret) - Anna Hlaváčková (Vanilla Boogie Bay) - Vladimíra Svobodová (Sure Enough Blue)5
11. Petr Valenta (Safaris Little Monty) - Zuzana Nerádová (JM Mega Matti) - Hana Urbancová (Thori Sak Chatan)5
12. Leonie Pozsonyiová (Kam Angel Or Demon66) - Alexandra Repiská (Marlboro Hancock) - Monika Komosná (Zydanee)4
13. Karolína Bállková (Vanilla Boogie Bay) - Adéla Urbanová (Jac Hollywood Breeze) - Monika Matoušková (Spilková) (Jessica Tari Boon)4
14. Adéla Urbanová (Jac Hollywood Breeze) - Monika Matoušková (Spilková) (Jessica Tari Boon) - Adriana Bravencová (Shy Magic Cat)4
15. Leonie Pozsonyiová (Kam Angel Or Demon66) - Alexandra Repiská (Marlboro Hancock) - Filip Šablatůra (Čiko / SLR Peptos Cutterbar)3
16. Mirka Sedláčková (BS Cheeky Dualittle) - Petr Valenta (Safaris Little Monty) - Adis Koblihová (Drak)3
17. Michaela Mihálka (Al Malik Al Muntazar ) - Filip Šablatůra (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Branislav Šablatúra (Katy / Silver Highbrow Pep )3
18. Leonie Pozsonyiová (Kam Angel Or Demon66) - Filip Šablatůra (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Branislav Šablatúra (Katy / Silver Highbrow Pep )3
19. Michaela Mihálka (Nebrasca) - Adriana Privara (Sun Hearth Forever) - Richard Švec (Al Malik Al Muntazar )2
20. Zuzana Nerádová (JM Mega Matti) - Veronika Šimová (Conversano Beletria) - Tatiana Cupanová (Malý Havran)2
21. Miha Cebek (Amareto) - Veronika Šimová (Malý Havran) - Tatiana Cupanová (Conversano Beletria)2
22. Alexandra Repiská (Marlboro Hancock) - Fanni Blazsek (Double Red Chilly) - Barbora Bašová (Čiko / SLR Peptos Cutterbar)1
23. Michaela Mihálka (Al Malik Al Muntazar ) - Andrej Ján Takáč (Kaki / My Exuisite Dreams ) - Richard Švec (Nebrasca)1
24. Zuzana Škarková (Pretty / Pretty O Rima) - David Šmeidler (Rose / Whizards Dancin Rose) - Radek Pavlica (Swen / Silent Beauty SR)1
25. Adis Koblihová (Drak) - Kateřina Jurajdová (Golden Sunday) - Denisa Janíčková (Ronnie Joe Chex)1
tým / Two Colour sorting #OPENpočet bodů
1. Branislav Šablatúra (Katy / Silver Highbrow Pep ) - Klára Bubeníková (Ray Is Smart) - Bessina Hudcovičová (Abush) - Dušan Nagy (Coco Chocolate)23
2. Barbora Bašová (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Branislav Šablatúra (Bingo / SLR Safari Peptos ) - Klára Bubeníková (Ray Is Smart) - Dušan Nagy (Coco Chocolate)22
3. Barbora Bašová (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Miloš Kábela (It’s Time To Skeet) - Marie Kábelová (CMR Magic Easter) - Bessina Hudcovičová (Abush)19
4. Barbora Bašová (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Branislav Šablatúra (Bingo / SLR Safari Peptos ) - Miloš Kábela (It’s Time To Skeet) - Marie Kábelová (CMR Magic Easter)17
5. Filip Šablatůra (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Matúš Šablatůra (Katy / Silver Highbrow Pep ) - Branislav Šablatúra (Bingo / SLR Safari Peptos ) - Dušan Nagy (Coco Chocolate)11
6. Filip Šablatůra (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Branislav Šablatúra (Bingo / SLR Safari Peptos ) - Miloš Kábela (It’s Time To Skeet) - Marie Kábelová (CMR Magic Easter)7
7. Václav Pubrdle (Safaris Magician) - Adriana Privara (Sun Hearth Forever) - Filip Šablatůra (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Branislav Šablatúra (Katy / Silver Highbrow Pep )6
8. Karol Wiedermann (Johny) - Branislav Šablatúra (Katy / Silver Highbrow Pep ) - Matúš Breznický (Bit Guilty) - Zuzana Nerádová (JM Mega Matti)6
9. Barbora Bašová (Sunny / SLR Sunny Peptos ) - Branislav Šablatúra (Bingo / SLR Safari Peptos ) - Klára Bubeníková (Ray Is Smart) - Dušan Nagy (Coco Chocolate)5
10. Filip Šablatůra (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Branislav Šablatúra (Sunny / SLR Sunny Peptos ) - Ivana Mitáčková (Hugo / Silver Stylish Oak) - Dušan Nagy (Coco Chocolate)4
11. Václav Pubrdle (Safaris Magician) - Dávid Groman (Pilar Playing For Me) - Filip Šablatůra (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Branislav Šablatúra (Bingo / SLR Safari Peptos )4
12. Ema Koutenská (Wespazjan) - Nikola Kosová (Princess of Rooster) - Adriana Bravencová (Shy Magic Cat) - Karolína Šárková (Arton)2
13. Leonie Pozsonyiová (Kam Angel Or Demon66) - Filip Šablatůra (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Vivien Kissová (Salah Abn Al Travis) - Branislav Šablatúra (Katy / Silver Highbrow Pep )2
14. Ema Koutenská (Wespazjan) - Nikola Kosová (Princess of Rooster) - Adriana Bravencová (Shy Magic Cat) - Lucie Slezáčková (Arton)1
jezdec / Cattle Penning #OPENpočet bodů
1. Dušan Nagy (Coco Chocolate)23
2. Klára Bubeníková (Ray Is Smart)22
3. Bessina Hudcovičová (Abush)19
4. Barbora Bašová (Čiko / SLR Peptos Cutterbar)18
5. David Šmeidler (Rose / Whizards Dancin Rose)15
6. Peter Dula (Sasi / Peptos Playmate 2013)14
7. Branislav Šablatúra (Bingo / SLR Safari Peptos )10
8. Branislav Šablatúra (Sunny / SLR Sunny Peptos )6
9. Monika Babincová (Marešová) (Absarokee Dunit Star)5
10. Branislav Šablatúra (Katy / Silver Highbrow Pep )4
11. Jan Vajda (Griso Lil Delmaso)4
12. Kateřina Jurajdová (Golden Sunday)3
13. Dávid Groman (Pilar Playing For Me)2
14. Andrej Ján Takáč (Kaki / My Exuisite Dreams )2
jezdec / Cattle Penning #3 LIMITEDpočet bodů
1. David Šmeidler (Rose / Whizards Dancin Rose)16
2. Klára Bubeníková (Ray Is Smart)14
3. Michaela Mihálka (Al Malik Al Muntazar )14
4. Tamara Hočevar (Maestral)14
5. Richard Švec (Al Malik Al Muntazar )12
6. Lucie Piškulová (Deena)11
7. Petr Valenta (Safaris Little Monty)10
8. Andrej Ján Takáč (Kaki / My Exuisite Dreams )8
9. Karol Wiedermann (Milk My Cash)6
10. Adis Koblihová (Drak)6
11. Karol Wiedermann jun. (Johny)6
12. Ester Basarabová (Tango Cherokee)5
13. Radek Pavlica (Swen / Silent Beauty SR)5
14. Miha Cebek (Amareto)5
15. Karol Wiedermann (Brown Happinese)4
16. Michaela Matošková (Oakee)3
17. Zuzana Škarková (Pretty / Pretty O Rima)3
18. Vivien Kissová (Salah Abn Al Travis)3
19. Vladimír Šedivý (Hurican Cash Hancock)2

Allaround Champion 2023 #OPEN

jezdecpočet bodů
1. Dušan Nagy (Coco Chocolate)254
2. Branislav Šablatúra (Bingo / SLR Safari Peptos )192
3. Peter Dula (Sasi / Peptos Playmate 2013)155
4. Klára Bubeníková (Ray Is Smart)152
5. Barbora Bašová (Čiko / SLR Peptos Cutterbar)143
6. Miloš Kábela (It’s Time To Skeet)120
7. Marie Kábelová (CMR Magic Easter)104
8. Ivana Mitáčková (Hugo / Silver Stylish Oak)98
9. Branislav Šablatúra (Sunny / SLR Sunny Peptos )85
10. Bessina Hudcovičová (Abush)76
11. Branislav Šablatúra (Katy / Silver Highbrow Pep )66
12. Zuzana Nerádová (JM Mega Matti)52
13. Filip Šablatůra (Čiko / SLR Peptos Cutterbar)41
14. Matúš Breznický (Bit Guilty)31
15. Václav Pubrdle (Safaris Magician)25
16. David Šmeidler (Rose / Whizards Dancin Rose)19
17. Dávid Groman (Pilar Playing For Me)17
18. Lenka Svobodová (Sure Enough Blue)16
19. Mirka Sedláčková (BS Cheeky Dualittle)15
20. Václav Pubrdle (Holywood Chex)14
21. Jan Vajda (Griso Lil Delmaso)13
22. Matúš Šablatůra (Katy / Silver Highbrow Pep )11
23. Barbora Bašová (Sunny / SLR Sunny Peptos )11
24. Dávid Groman (Koheilan Mózes)10
25. Barbora Bašová (Double Red Chilly)10
26. Nela Vávrová (Sure Enough Blue)10
27. Gergö Múcska (Dash Easy Fame)7
28. Adriana Privara (Sun Hearth Forever)6
29. Lenka Svobodová (SK Rooster Secret)6
30. Karol Wiedermann (Johny)6
31. Mária Hořavová (Dv Stella Star)5
32. Monika Babincová (Marešová) (Absarokee Dunit Star)5
33. Hendrik Christoffel Steyn (Boonlight Red)4
34. Dušan Parilla (HR Viki D Sanbars)4
35. Nela Vávrová (March Malinka Nucha)4
36. Zuzana Škarková (Pretty / Pretty O Rima)4
37. Leonie Pozsonyiová (Kam Angel Or Demon66)4
38. Petra Straková (Vanilla Boogie Bay)4
39. Bohumila Steyn Dufková (Itsgoodtobebadygirls)4
40. Kateřina Jurajdová (Golden Sunday)3
41. Petra Dufková (RN Joe Striped Back)3
42. Robert Szalay (Šábi)3
43. Nikola Kosová (Princess of Rooster)3
44. Adriana Bravencová (Shy Magic Cat)3
45. Barbora Bašová (Marlboro Hancock)3
46. Ema Koutenská (Wespazjan)3
47. Juraj Múcska (Rooster Little Peppy)2
48. Andrej Ján Takáč (Kaki / My Exuisite Dreams )2
49. Barbora Bašová (Bingo / SLR Safari Peptos )2
50. Vivien Kissová (Salah Abn Al Travis)2
51. Karolína Šárková (Arton)2
52. Jan Vajda (Nubar Chic Olena)2
53. Petra Straková (Ladybird From Hollywood )1
54. Lucie Slezáčková (Arton)1
55. Karol Wiedermann (Milk My Cash)1

Allaround Champion 2023 Limited

jezdecpočet bodů
1. Radek Pavlica (Swen / Silent Beauty SR)131
2. Petr Valenta (Safaris Little Monty)90
3. Miloš Kábela (It’s Time To Skeet)87
4. Marie Kábelová (CMR Magic Easter)81
5. Adis Koblihová (Drak)72
6. Leonie Pozsonyiová (Kam Angel Or Demon66)65
7. Filip Šablatůra (Čiko / SLR Peptos Cutterbar)56
8. Vivien Kissová (Salah Abn Al Travis)49
9. Lucie Piškulová (Deena)47
10. Zuzana Nerádová (JM Mega Matti)45
11. David Šmeidler (Rose / Whizards Dancin Rose)44
12. Klára Bubeníková (Ray Is Smart)34
13. Fanni Blazsek (Double Red Chilly)32
14. Michaela Mihálka (Al Malik Al Muntazar )27
15. Andrej Ján Takáč (Kaki / My Exuisite Dreams )27
16. Tamara Hočevar (Maestral)25
17. Richard Švec (Al Malik Al Muntazar )25
18. Miha Cebek (Amareto)24
19. Bessina Hudcovičová (Abush)24
20. Tatiana Cupanová (Malý Havran)20
21. Veronika Šimová (Conversano Beletria)20
22. Mirka Sedláčková (BS Cheeky Dualittle)19
23. Alexandra Repiská (Marlboro Hancock)18
24. Robert Szalay (Šábi)18
25. Ester Basarabová (Tango Cherokee)17
26. Adéla Urbanová (Jac Hollywood Breeze)15
27. Monika Komosná (Zydanee)14
28. Barbora Bašová (Čiko / SLR Peptos Cutterbar)13
29. Richard Švec (Nebrasca)10
30. Karolína Bállková (Vanilla Boogie Bay)10
31. Michaela Mihálka (Nebrasca)10
32. Hana Urbancová (Thori Sak Chatan)9
33. Karol Wiedermann (Milk My Cash)9
34. Monika Matoušková (Spilková) (Jessica Tari Boon)8
35. Branislav Šablatúra (Sunny / SLR Sunny Peptos )8
36. Karol Wiedermann jun. (Johny)7
37. Vladimír Šedivý (Hurican Cash Hancock)7
38. Zuzana Škarková (Pretty / Pretty O Rima)7
39. Branislav Šablatúra (Katy / Silver Highbrow Pep )7
40. Petra Dufková (RN Joe Striped Back)6
41. Adriana Privara (Sun Hearth Forever)6
42. Vladimíra Svobodová (Sure Enough Blue)5
43. Nikola Kosová (Princess of Rooster)5
44. Iveta Šedivá (Shock Time)5
45. Dušan Nagy (Coco Chocolate)5
46. Irena Plačková (HH Shining Gun)5
47. Anna Hlaváčková (Vanilla Boogie Bay)5
48. Julie Pravdová (SK Rooster Secret)5
49. Václav Pubrdle (Safaris Magician)5
50. Karol Wiedermann (Brown Happinese)4
51. Adriana Bravencová (Shy Magic Cat)4
52. Matúš Šablatůra (Katy / Silver Highbrow Pep )4
53. Branislav Šablatúra (Bingo / SLR Safari Peptos )4
54. Adéla Matoušková (Nice Shiner Pooch)4
55. Ivana Mitáčková (Hugo / Silver Stylish Oak)4
56. Ema Koutenská (Wespazjan)4
57. Michaela Matošková (Oakee)3
58. Veronika Šimová (Malý Havran)2
59. Tatiana Cupanová (Conversano Beletria)2
60. Kateřina Jurajdová (Golden Sunday)1
61. Denisa Janíčková (Ronnie Joe Chex)1
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. podrobné nastavení