Prihlásiť sa

Výsledky jednotlivých kôl

dátumnázov
27. 4. - 28. 4. 2024NSCC 1.kolo + NBHA SK 1.kolo
1. 6. - 2. 6. 2024NSCC 2.kolo + NBHA.SK 2.kolo
29. 6. - 30. 6. 2024NSCC 3.kolo + NBHA.SK 3.kolo

Priebežné výsledky disciplín v roku 2024

tým / Ranch Sorting #OPENpočet bodů
1. Kábela Miloš (It’s Time To Skeet) - Nagy Dušan (Coco Chocolate)12
2. Bašová Barbora (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Šablatúra Branislav (Bingo / SLR Safari Peptos )11
3. Svobodová Lenka (March Malinka Nucha) - David Lukáš (Dolly Magic SW)5
4. Svobodová Lenka (Sure Enough Blue) - Pravdová Julie (SK Rooster Secret)5
5. Svobodová Lenka (SK Rooster Secret) - Vávrová Nela (Sure Enough Blue)4
6. Němečková Barbora (Remedy For Ladies) - David Lukáš (Dolly Magic SW)4
7. Bubeníková Klára (Ray Is Smart) - Kábelová Marie (CMR Magic Easter)4
8. Svobodová Lenka (SK Rooster Secret) - Matoušková Anna (Sure Enough Blue)3
9. Joukalová Sylva (Gunfighting Smurf) - Kalousek Oldřich (Eleanora Sunset)3
10. Dula Peter (Sasi / Peptos Playmate 2013) - Vávrová Nela (March Malinka Nucha)3
11. Kábela Miloš (It’s Time To Skeet) - Kábelová Marie (CMR Magic Easter)2
12. Kalousek Oldřich (Whiz Chic Shine CDE) - Branichová Natálie (Eleanora Sunset)2
13. Šablatúra Branislav (Bingo / SLR Safari Peptos ) - Nagy Dušan (Coco Chocolate)2
14. Jandová Eliška (Play With Boon ) - Jandová Denisa (Silver Asterix Cat)1
15. Kábelová Marie (CMR Magic Easter) - Mitáčková Ivana (Hugo / Silver Stylish Oak)1
16. Svobodová Lenka (SK Rooster Secret) - Povolná Eva (Graziosa Melodia)1
tým / Ranch Sorting #6 LIMITEDpočet bodů
1. Urbanová Adéla (Jac Hollywood Breeze) - Matoušková (Spilková) Monika (Jessica Tari Boon)7
2. Brendl Karel (Gunfighting Smurf) - Branichová Natálie (Eleanora Sunset)6
3. Povolná Eva (Graziosa Melodia) - Grundl Dominik (Sure Enough Blue)6
4. Pravdová Julie (SK Rooster Secret) - Štěpánová Anna (Vanilla Boogie Bay)5
5. Ballková Karolína (LIL Woody Colord) - Čechová Anna (Vanilla Boogie Bay)5
6. Pozsonyiová Leonie (Kam Angel Or Demon66) - Blazsek Fanni (Double Red Chilly)5
7. Šablatůra Matúš (Katy / Silver Highbrow Pep ) - Šablatúra Branislav (Sunny / SLR Sunny Peptos )5
8. Mihálka Michaela (Al Malik Al Muntazar ) - Švec Richard (Nebrasca)4
9. Kalousek Oldřich (Whiz Chic Shine CDE) - Branichová Natálie (Eleanora Sunset)4
10. Ballková Karolína (LIL Woody Colord) - Štěpánová Anna (Vanilla Boogie Bay)3
11. Šablatůra Filip (Bingo Safari) - Hanáková Viktorie (Sure Enough Blue)3
12. Kučerková Laura (Smart Frankie Sam) - Vinceová Zoe (Kam Pablo Bar)3
13. Pravdová Julie (SK Rooster Secret) - Svobodová Vladimíra (Sure Enough Blue)2
14. Kissová Vivien (Salah Abn Al Travis) - Takáč Andrej Ján (Zipi / Shiner Gold Mr Zip)2
15. Kissová Vivien (Salah Abn Al Travis) - Monozlai Zoltán (NR Hollywood Matie)2
16. Koutenská Ema (Wespazjan) - Matoušková Adéla (Poco Smart Punk)1
tým / Team Penning #OPENpočet bodů
1. Sedláčková Mirka (BS Cheeky Dualittle) - Šablatúra Branislav (Sunny / SLR Sunny Peptos ) - Mitáčková Ivana (Hugo / Silver Stylish Oak)15
2. Šablatúra Branislav (Bingo / SLR Safari Peptos ) - Bubeníková Klára (Ray Is Smart) - Nagy Dušan (Coco Chocolate)10
3. Dula Peter (Sasi / Peptos Playmate 2013) - Šablatúra Branislav (Bingo / SLR Safari Peptos ) - Nagy Dušan (Coco Chocolate)9
4. Bubeníková Klára (Ray Is Smart) - Kábelová Marie (CMR Magic Easter) - Nagy Dušan (Coco Chocolate)9
5. Svobodová Lenka (Sure Enough Blue) - Čechová Petra (Ladybird From Hollywood ) - Šablatúra Branislav (Sunny / SLR Sunny Peptos )5
6. Jandová Eliška (Play With Boon ) - Nováčková Natálie (Miss Pepto Cat) - Jandová Denisa (Silver Asterix Cat)5
7. Kábela Miloš (It’s Time To Skeet) - Kábelová Marie (CMR Magic Easter) - Mitáčková Ivana (Hugo / Silver Stylish Oak)4
8. Sedláčková Mirka (BS Cheeky Dualittle) - Mitáčková Ivana (Hugo / Silver Stylish Oak) - Hudcovičová Bessina (Abush)2
9. Svobodová Lenka (Sure Enough Blue) - Pravdová Julie (SK Rooster Secret) - Svobodová Vladimíra (LIL Woody Colord)2
10. Dula Peter (Sasi / Peptos Playmate 2013) - Šablatúra Branislav (Sunny / SLR Sunny Peptos ) - Dulová Miroslava (Misty / Miss Lucky Smooth)1
11. Dula Peter (Sasi / Peptos Playmate 2013) - Mitáčková Ivana (Hugo / Silver Stylish Oak) - Dulová Miroslava (Misty / Miss Lucky Smooth)1
tým / Team Penning #8 LIMITEDpočet bodů
1. Kissová Vivien (Salah Abn Al Travis) - Takáč Andrej Ján (Zipi / Shiner Gold Mr Zip) - Janegová Kristína (Déryné )8
2. Mihálka Michaela (Al Malik Al Muntazar ) - Švec Richard (Nebrasca) - Wiedermann Noel (Johny)6
3. Mihálka Michaela (Al Malik Al Muntazar ) - Takáč Andrej Ján (Zipi / Shiner Gold Mr Zip) - Švec Richard (Nebrasca)6
4. Wiedermann jun. Karol (Kaliz Golden Holiday) - Pavlica Radek (Swen / Silent Beauty SR) - Matošková Michaela (Oakee)6
5. Brendl Karel (Gunfighting Smurf) - Tisoňová Regína (Samantha Noemi Bar) - Kalousek Oldřich (Whiz Chic Shine CDE)5
6. Šablatůra Filip (Bingo Safari) - Šablatůra Matúš (Katy / Silver Highbrow Pep ) - Šablatúra Branislav (Sunny / SLR Sunny Peptos )5
7. Šablatůra Filip (Bingo Safari) - Šablatůra Matúš (Katy / Silver Highbrow Pep ) - Šablatúra Branislav (Bingo / SLR Safari Peptos )4
8. Pozsonyiová Leonie (Kam Angel Or Demon66) - Šablatůra Filip (Bingo Safari) - Kučerková Laura (Smart Frankie Sam)4
9. Pozsonyiová Leonie (Kam Angel Or Demon66) - Šablatůra Filip (Bingo Safari) - Vinceová Zoe (Sassenach Sih Anuk)4
10. Pozsonyiová Leonie (Kam Angel Or Demon66) - Šablatůra Filip (Bingo Safari) - Vinceová Zoe (Kam Pablo Bar)3
11. Joukalová Sylva (Gunfighting Smurf) - Kalousek Oldřich (Whiz Chic Shine CDE) - Branichová Natálie (Eleanora Sunset)3
12. Wiedermann jun. Karol (Broncó) - Wiedermann Karol (Milk My Cash) - Wiedermann Noel (Johny)3
13. Šablatůra Filip (Bingo Safari) - Kissová Vivien (Salah Abn Al Travis) - Šablatůra Matúš (Katy / Silver Highbrow Pep )2
14. Wiedermann Karol (Brown Happinese) - Mihálka Michaela (Al Malik Al Muntazar ) - Švec Richard (Nebrasca)2
15. Wiedermann jun. Karol (Broncó) - Wiedermann Karol (Milk My Cash) - Pavlica Radek (Swen / Silent Beauty SR)1
16. Kissová Vivien (Salah Abn Al Travis) - Takáč Andrej Ján (Zipi / Shiner Gold Mr Zip) - Monozlai Zoltán (NR Hollywood Matie)1
tým / 3Man2Gates #OPENpočet bodů
1. Dula Peter (Sasi / Peptos Playmate 2013) - Kábela Miloš (It’s Time To Skeet) - Kábelová Marie (CMR Magic Easter)9
2. Bašová Barbora (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Bubeníková Klára (Ray Is Smart) - Kábelová Marie (CMR Magic Easter)6
3. Sedláčková Mirka (BS Cheeky Dualittle) - Mitáčková Ivana (Hugo / Silver Stylish Oak) - Hudcovičová Bessina (Abush)6
4. Jandová Nikola (Silver Asterix Cat) - Jandová Eliška (Play With Boon ) - Jandová Denisa (Miss Pepto Cat)5
5. Bašová Barbora (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Bubeníková Klára (Ray Is Smart) - Nagy Dušan (Coco Chocolate)5
6. Svobodová Lenka (Sure Enough Blue) - Dula Peter (Sasi / Peptos Playmate 2013) - Šablatúra Branislav (Sunny / SLR Sunny Peptos )5
7. Sedláčková Mirka (BS Cheeky Dualittle) - Šablatúra Branislav (Sunny / SLR Sunny Peptos ) - Mitáčková Ivana (Hugo / Silver Stylish Oak)5
8. Svobodová Lenka (Sure Enough Blue) - Červený Michal (Silver Pepto Magic) - David Lukáš (Dolly Magic SW)4
9. Svobodová Lenka (Sure Enough Blue) - Pravdová Julie (SK Rooster Secret) - Vávrová Nela (March Malinka Nucha)4
10. Jandová Nikola (Silver Asterix Cat) - Jandová Eliška (Play With Boon ) - Kadlecová Lída (Peptos Cat 2014)4
11. Šablatúra Branislav (Bingo / SLR Safari Peptos ) - Bubeníková Klára (Ray Is Smart) - Nagy Dušan (Coco Chocolate)3
12. Bubeníková Klára (Ray Is Smart) - Mitáčková Ivana (Hugo / Silver Stylish Oak) - Nagy Dušan (Coco Chocolate)3
13. Dula Peter (Sasi / Peptos Playmate 2013) - Šablatúra Branislav (Bingo / SLR Safari Peptos ) - Nagy Dušan (Coco Chocolate)2
14. Jandová Eliška (Play With Boon ) - Kadlecová Lída (Peptos Cat 2014) - Jandová Denisa (Silver Asterix Cat)1
15. Sedláčková Mirka (BS Cheeky Dualittle) - Valenta Petr (Safaris Little Monty) - Pavlica Radek (Swen / Silent Beauty SR)1
tým / 3Man2Gates #8 LIMITEDpočet bodů
1. Šablatůra Filip (Bingo Safari) - Šablatůra Matúš (Katy / Silver Highbrow Pep ) - Šablatúra Branislav (Sunny / SLR Sunny Peptos )7
2. Ballková Karolína (LIL Woody Colord) - Čechová Petra (Ladybird From Hollywood ) - Čechová Anna (Vanilla Boogie Bay)6
3. Pravdová Julie (SK Rooster Secret) - Povolná Eva (Graziosa Melodia) - Svobodová Vladimíra (LIL Woody Colord)6
4. Brendl Karel (Gunfighting Smurf) - Tisoňová Regína (Samantha Noemi Bar) - Kalousek Oldřich (Whiz Chic Shine CDE)6
5. Tisoňová Regína (Samantha Noemi Bar) - Kalousek Oldřich (Eleanora Sunset) - Branichová Natálie (Whiz Chic Shine CDE)6
6. Pozsonyiová Leonie (Kam Angel Or Demon66) - Šablatůra Filip (Bingo Safari) - Kučerková Laura (Smart Frankie Sam)6
7. Mihálka Michaela (Nebrasca) - Kissová Vivien (Salah Abn Al Travis) - Švec Richard (Al Malik Al Muntazar )5
8. Pravdová Julie (SK Rooster Secret) - Povolná Eva (Graziosa Melodia) - Grundl Dominik (LIL Woody Colord)5
9. Povolná Eva (Graziosa Melodia) - Štěpánová Anna (Vanilla Boogie Bay) - Svobodová Vladimíra (LIL Woody Colord)4
10. Wiedermann jun. Karol (Broncó) - Wiedermann Karol (Milk My Cash) - Pavlica Radek (Swen / Silent Beauty SR)4
11. Tisoňová Regína (Samantha Noemi Bar) - Kalousek Oldřich (Whiz Chic Shine CDE) - Branichová Natálie (Eleanora Sunset)3
12. Joukalová Sylva (Gunfighting Smurf) - Kalousek Oldřich (Whiz Chic Shine CDE) - Branichová Natálie (Eleanora Sunset)2
13. Štěpánová Anna (Vanilla Boogie Bay) - Konečná Ester (Graziosa Melodia) - Svobodová Vladimíra (LIL Woody Colord)2
14. Šablatůra Filip (Bingo Safari) - Šablatůra Matúš (Katy / Silver Highbrow Pep ) - Šablatúra Branislav (Bingo / SLR Safari Peptos )1
tým / Two Colour sorting #OPENpočet bodů
1. Bašová Barbora (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Šablatúra Branislav (Bingo / SLR Safari Peptos ) - Bubeníková Klára (Ray Is Smart) - Nagy Dušan (Coco Chocolate)6
2. Kábela Miloš (It’s Time To Skeet) - Bubeníková Klára (Ray Is Smart) - Kábelová Marie (CMR Magic Easter) - Nagy Dušan (Coco Chocolate)5
3. Šablatůra Filip (Bingo Safari) - Šablatůra Matúš (Katy / Silver Highbrow Pep ) - Šablatúra Branislav (Bingo / SLR Safari Peptos ) - Nagy Dušan (Coco Chocolate)4
4. Bašová Barbora (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Kábela Miloš (It’s Time To Skeet) - Bubeníková Klára (Ray Is Smart) - Kábelová Marie (CMR Magic Easter)3
jezdec / Cattle Penning #OPENpočet bodů
1. Bubeníková Klára (Ray Is Smart)6
2. Nagy Dušan (Coco Chocolate)5
3. Šablatúra Branislav (Sunny / SLR Sunny Peptos )4
4. Wiedermann jun. Karol (Broncó)3
5. Takáč Andrej Ján (Zipi / Shiner Gold Mr Zip)2
6. Wiedermann Karol (Milk My Cash)1
jezdec / Cattle Penning #3 LIMITEDpočet bodů
1. Nevrlá Adéla (Hačiko)6
2. Takáč Andrej Ján (Zipi / Shiner Gold Mr Zip)5
3. Wiedermann jun. Karol (Broncó)4
4. Branichová Natálie (Whiz Chic Shine CDE)3
5. Mihálka Michaela (Al Malik Al Muntazar )2
6. Šablatůra Filip (Bingo Safari)1
tým / Trailer loading #OPENpočet bodů
1. Dula Peter (Sasi / Peptos Playmate 2013) - Dulová Miroslava (Misty / Miss Lucky Smooth)6
2. Šablatůra Filip (Bingo Safari) - Šablatúra Branislav (Sunny / SLR Sunny Peptos )5
3. Bubeníková Klára (Ray Is Smart) - Nagy Dušan (Coco Chocolate)4
4. Bašová Barbora (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) - Bubeníková Klára (Ray Is Smart)3
5. Bubeníková Klára (Ray Is Smart) - Hudcovičová Bessina (Abush)2
6. Pavlica Radek (Swen / Silent Beauty SR) - Matošková Michaela (Oakee)1
tým / Trailer loading #6 LIMITEDpočet bodů
1. Šablatůra Filip (Bingo Safari) - Kissová Vivien (Salah Abn Al Travis)6
2. Kissová Vivien (Salah Abn Al Travis) - Janegová Kristína (Déryné )5
3. Pavlica Radek (Swen / Silent Beauty SR) - Matošková Michaela (Oakee)4
4. Šablatůra Matúš (Katy / Silver Highbrow Pep ) - Šablatúra Branislav (Bingo / SLR Safari Peptos )3
5. Šablatůra Matúš (Katy / Silver Highbrow Pep ) - Šablatúra Branislav (Sunny / SLR Sunny Peptos )2

Allaround Champion 2024 #OPEN

jezdecpočet bodů
1. Nagy Dušan (Coco Chocolate)55
2. Bubeníková Klára (Ray Is Smart)45
3. Kábelová Marie (CMR Magic Easter)36
4. Šablatúra Branislav (Sunny / SLR Sunny Peptos )34
5. Šablatúra Branislav (Bingo / SLR Safari Peptos )33
6. Dula Peter (Sasi / Peptos Playmate 2013)32
7. Kábela Miloš (It’s Time To Skeet)30
8. Mitáčková Ivana (Hugo / Silver Stylish Oak)28
9. Bašová Barbora (Čiko / SLR Peptos Cutterbar)26
10. Sedláčková Mirka (BS Cheeky Dualittle)26
11. Svobodová Lenka (Sure Enough Blue)19
12. Pravdová Julie (SK Rooster Secret)11
13. Jandová Eliška (Play With Boon )11
14. Hudcovičová Bessina (Abush)10
15. David Lukáš (Dolly Magic SW)9
16. Šablatůra Filip (Bingo Safari)9
17. Dulová Miroslava (Misty / Miss Lucky Smooth)8
18. Svobodová Lenka (SK Rooster Secret)7
19. Jandová Denisa (Silver Asterix Cat)7
20. Vávrová Nela (March Malinka Nucha)7
21. Nováčková Natálie (Miss Pepto Cat)5
22. Jandová Denisa (Miss Pepto Cat)5
23. Svobodová Lenka (March Malinka Nucha)5
24. Jandová Nikola (Silver Asterix Cat)5
25. Čechová Petra (Ladybird From Hollywood )5
26. Vávrová Nela (Sure Enough Blue)4
27. Kadlecová Lída (Peptos Cat 2014)4
28. Červený Michal (Silver Pepto Magic)4
29. Němečková Barbora (Remedy For Ladies)4
30. Šablatůra Matúš (Katy / Silver Highbrow Pep )4
31. Matoušková Anna (Sure Enough Blue)3
32. Wiedermann jun. Karol (Broncó)3
33. Joukalová Sylva (Gunfighting Smurf)3
34. Kalousek Oldřich (Eleanora Sunset)3
35. Takáč Andrej Ján (Zipi / Shiner Gold Mr Zip)2
36. Branichová Natálie (Eleanora Sunset)2
37. Svobodová Vladimíra (LIL Woody Colord)2
38. Kalousek Oldřich (Whiz Chic Shine CDE)2
39. Pavlica Radek (Swen / Silent Beauty SR)2
40. Matošková Michaela (Oakee)1
41. Wiedermann Karol (Milk My Cash)1
42. Valenta Petr (Safaris Little Monty)1
43. Povolná Eva (Graziosa Melodia)1

Allaround Champion 2024 Limited

jezdecpočet bodů
1. Šablatůra Filip (Bingo Safari)33
2. Kissová Vivien (Salah Abn Al Travis)24
3. Šablatůra Matúš (Katy / Silver Highbrow Pep )22
4. Takáč Andrej Ján (Zipi / Shiner Gold Mr Zip)20
5. Šablatúra Branislav (Sunny / SLR Sunny Peptos )19
6. Pozsonyiová Leonie (Kam Angel Or Demon66)19
7. Kalousek Oldřich (Whiz Chic Shine CDE)18
8. Mihálka Michaela (Al Malik Al Muntazar )18
9. Pravdová Julie (SK Rooster Secret)17
10. Brendl Karel (Gunfighting Smurf)17
11. Tisoňová Regína (Samantha Noemi Bar)17
12. Branichová Natálie (Eleanora Sunset)16
13. Švec Richard (Nebrasca)16
14. Povolná Eva (Graziosa Melodia)16
15. Štěpánová Anna (Vanilla Boogie Bay)14
16. Pavlica Radek (Swen / Silent Beauty SR)14
17. Kučerková Laura (Smart Frankie Sam)13
18. Janegová Kristína (Déryné )13
19. Wiedermann jun. Karol (Broncó)12
20. Čechová Anna (Vanilla Boogie Bay)11
21. Ballková Karolína (LIL Woody Colord)11
22. Matošková Michaela (Oakee)10
23. Svobodová Vladimíra (LIL Woody Colord)9
24. Branichová Natálie (Whiz Chic Shine CDE)9
25. Šablatúra Branislav (Bingo / SLR Safari Peptos )8
26. Wiedermann Karol (Milk My Cash)8
27. Matoušková (Spilková) Monika (Jessica Tari Boon)7
28. Urbanová Adéla (Jac Hollywood Breeze)7
29. Kalousek Oldřich (Eleanora Sunset)6
30. Vinceová Zoe (Kam Pablo Bar)6
31. Grundl Dominik (Sure Enough Blue)6
32. Wiedermann Noel (Johny)6
33. Wiedermann jun. Karol (Kaliz Golden Holiday)6
34. Čechová Petra (Ladybird From Hollywood )6
35. Nevrlá Adéla (Hačiko)6
36. Švec Richard (Al Malik Al Muntazar )5
37. Joukalová Sylva (Gunfighting Smurf)5
38. Grundl Dominik (LIL Woody Colord)5
39. Blazsek Fanni (Double Red Chilly)5
40. Mihálka Michaela (Nebrasca)5
41. Vinceová Zoe (Sassenach Sih Anuk)4
42. Hanáková Viktorie (Sure Enough Blue)3
43. Monozlai Zoltán (NR Hollywood Matie)3
44. Svobodová Vladimíra (Sure Enough Blue)2
45. Wiedermann Karol (Brown Happinese)2
46. Konečná Ester (Graziosa Melodia)2
47. Matoušková Adéla (Poco Smart Punk)1
48. Koutenská Ema (Wespazjan)1
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. podrobné nastavení