Prihlásiť sa

Cattle Penning #3 LIMITED - NSCC 2.kolo



jezdci (kůň)čas
1.kolo
hlavy
1.kolo
čas
2.kolo
hlavy
2.kolo
počet
časů
součet
časů
součet
hlav
Body
1. Andrej Ján Takáč (Kaki / My Exuisite Dreams )19.090124.8401243.93026
2. Richard Švec (Al Malik Al Muntazar )33.850125.0501258.90025
3. David Šmeidler (Rose / Whizards Dancin Rose)22.000144.6101266.61024
4. Vivien Kissová (Salah Abn Al Travis)21.630149.4501271.08023
5. Vladimír Šedivý (Hurican Cash Hancock)51.490121.6301273.12022
6. Michaela Mihálka (Al Malik Al Muntazar )25.400148.3901273.79021
7. Adis Koblihová (Drak)29.170145.7001274.87020
8. Zuzana Škarková (Pretty / Pretty O Rima)39.280142.4201281.70020
9. Lucie Piškulová (Deena)NTD25.0801125.08010
10. Leonie Pozsonyiová (Kam Angel Or Demon66)NTD25.4901125.49010
11. Petr Valenta (Safaris Little Monty)29.1901NTD129.19010
12. Radek Pavlica (Swen / Silent Beauty SR)35.4401NTD135.44010
13. Mária Hořavová (Dv Stella Star)NTD40.6301140.63010
14. Michaela Mihálka (Nebrasca)44.8101NTD144.81010
15. Dušan Parilla (HR Viki D Sanbars)53.5401NTD153.54010
16. Filip Šablatůra (Čiko / SLR Peptos Cutterbar)NTDNTD00.00000
17. Richard Švec (Nebrasca)NTDNTD00.00000
Nejlepší výsledek tohoto roku
David Šmeidler (Rose / Whizards Dancin Rose) počet hlav: 1, čas: 14.590
NSCC 3.kolo
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. podrobné nastavení