Prihlásiť sa

Team Penning #8 LIMITED - NSCC 4.kolo



jezdci (kůň)čas
1.kolo
hlavy
1.kolo
čas
2.kolo
hlavy
2.kolo
počet
časů
součet
časů
součet
hlav
Body
1. Radek Pavlica (Swen / Silent Beauty SR) + Petr Valenta (Safaris Little Monty) + Adis Koblihová (Drak)33.530324.6703258.20066
2. Veronika Šimová (Conversano Beletria) + Bessina Hudcovičová (Abush) + Tatiana Cupanová (Malý Havran)47.260329.8103277.07065
3. Adis Koblihová (Drak) + Petr Valenta (Safaris Little Monty) + Lucie Piškulová (Deena)42.610334.7403277.35064
4. Veronika Šimová (Conversano Beletria) + Tatiana Cupanová (Malý Havran) + Richard Švec (Al Malik Al Muntazar )48.550336.9203285.47063
5. Marie Kábelová (CMR Magic Easter) + Miloš Kábela (It’s Time To Skeet) + Radek Pavlica (Swen / Silent Beauty SR)51.670333.8303285.50062
6. Tamara Hočevar (Maestral) + Andrej Ján Takáč (Kaki / My Exuisite Dreams ) + Miha Cebek (Amareto)42.930344.3903287.32061
7. Mirka Sedláčková (BS Cheeky Dualittle) + Petr Valenta (Safaris Little Monty) + Bessina Hudcovičová (Abush)51.690341.2503292.94060
8. Natálie Branichová (Pocos Last Baby) + Karel Brendl (Sun Dust Magic) + Karolína Fialová (HB Wayos Rainy)43.730351.0303294.76060
9. Karel Brendl (Sun Dust Magic) + Karolína Fialová (HB Wayos Rainy) + Regína Tisoňová (Samantha Noemi Bar)56.280338.5903294.87060
10. David Šmeidler (Rose / Whizards Dancin Rose) + Zuzana Škarková (Pretty / Pretty O Rima) + Radek Pavlica (Swen / Silent Beauty SR)50.510347.9003298.41060
11. Adis Koblihová (Drak) + Kateřina Jurajdová (Golden Sunday) + Denisa Janíčková (Ronnie Joe Chex)51.760349.00032100.76060
12. Richard Švec (Nebrasca) + Michaela Mihálka (Al Malik Al Muntazar ) + Andrej Ján Takáč (Kaki / My Exuisite Dreams ) DRAW54.020351.15032105.17060
13. Oldřich Kalousek (Hačiko) + Natálie Branichová (Pocos Last Baby) + Regína Tisoňová (Samantha Noemi Bar)58.010142.48032100.49040
14. Andrej Ján Takáč (Kaki / My Exuisite Dreams ) + Radek Pavlica (Swen / Silent Beauty SR) + Petr Valenta (Safaris Little Monty)NTD26.5103126.51030
15. Oldřich Kalousek (Hačiko) + Natálie Branichová (Pocos Last Baby) + Karel Brendl (Sun Dust Magic)NTD44.2703144.27030
16. Richard Švec (Al Malik Al Muntazar ) + Michaela Mihálka (Nebrasca) + Filip Šablatůra (Čiko / SLR Peptos Cutterbar)45.1103NTD145.11030
17. Matúš Šablatůra (Katy / Silver Highbrow Pep ) + Filip Šablatůra (Čiko / SLR Peptos Cutterbar) + Branislav Šablatúra (Sunny / SLR Sunny Peptos )NTDNTD00.00000
Nejlepší výsledek tohoto roku
Radek Pavlica (Swen / Silent Beauty SR) + David Šmeidler (Rose / Whizards Dancin Rose) + Robert Szalay (Šábi) počet hlav: 3, čas: 22.800
NSCC 5.kolo
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. podrobné nastavení