Prihlásiť sa

Cattle Penning #OPEN - NSCC 1.kolo



jezdci (kůň)čas
1.kolo
hlavy
1.kolo
čas
2.kolo
hlavy
2.kolo
počet
časů
součet
časů
součet
hlav
Body
1. Dušan Nagy (Coco Chocolate)14.420120.1001234.52026
2. Bessina Hudcovičová (Abush)18.070120.5801238.65025
3. Klára Bubeníková (Ray Is Smart)18.270121.5601239.83024
4. Branislav Šablatúra (Bingo / SLR Safari Peptos )18.200125.5801243.78023
5. David Šmeidler (Rose / Whizards Dancin Rose)25.570124.4301250.00022
6. Dávid Groman (Pilar Playing For Me)32.630122.3201254.95021
7. Branislav Šablatúra (Sunny / SLR Sunny Peptos )39.260116.9101256.17020
8. Richard Švec (Al Malik Al Muntazar )29.300131.2801260.58020
9. Václav Pubrdle (Holywood Chex)32.550136.6601269.21020
10. Zuzana Škarková (Pretty / Pretty O Rima)31.130153.3301284.46020
11. Filip Šablatůra (Čiko / SLR Peptos Cutterbar)NTD18.8501118.85010
12. Michaela Mihálka (Nebrasca)24.0101NTD124.01010
13. Václav Pubrdle (Safaris Magician)25.7701NTD125.77010
14. Dávid Groman (Koheilan Mózes)32.2801NTD132.28010
15. Richard Švec (Nebrasca)34.9901NTD134.99010
16. Branislav Šablatúra (Katy / Silver Highbrow Pep )46.5101NTD146.51010
17. Michaela Mihálka (Al Malik Al Muntazar )NTDNTD00.00000
Nejlepší výsledek tohoto roku
Dušan Nagy (Coco Chocolate) počet hlav: 1, čas: 14.420
NSCC 1.kolo
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie. podrobné nastavení